Dziki Bill Logo

Sosy Dziki Bill

Smak dzięki któremu serce zabije Ci mocniej

Sosy Dziki Bill

Smak dzięki któremu serce zabije Ci mocniej

Mocny w gębie!

Jesteśmy przekonani, że w Polsce nadszedł w końcu ten czas, w którym ludzie są bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, otwarci na nowe smaki.
Pod koniec 2014 roku, my, ojcowie Dzikiego Billa, czyli zakochany w ostrej kuchni Katowiczanin i jego szwagier rodem z Minneapolis spotkaliśmy się, żeby spróbować nowej partii domowych ostrych sosów. Na długo przed pomysłem stworzenia polskiej marki, która dostarczałaby ostre sosy specjalnie na potrzeby polskiego rynku, istniało w nas przeświadczenie, że Polacy są już gotowi na rodzimy ostry sos.

Młodzi Polacy są ciekawi, otwarci i odważni. Dziki Bill, pierwszy butelkowany, polski ostry sos powstał z myślą o nich. Naszym marzeniem jest dotrzeć do miejsc, w których ostre sosy nigdy nie były dostępne. Zmieniać kuchnię ludzi, którzy są ciekawi nowych doświadczeń. Chcemy udowodnić, że polska jakość przebija importowane alternatywy i że Polacy potrafią docenić produkt stworzony specjalnie dla nich.

Dzięki historii naszej firmy, jesteśmy przekonani, że możemy jednocześnie czerpać z bogatej historii amerykańskich ostrych sosów i z długiej tradycji polskiej miłości do prawdziwej i naturalnej kuchni. Gotowanie jest ważne, a czas ludzi którzy doskonale o tym wiedzą właśnie nadszedł.

Ryszard Sierotnik & William Scott Shaw, miłośnicy ostrych sosów i ojcowie Dzikiego Billa

Tak jest i będzie

Sosy Dzikiego Billa od zawsze tworzone są w małych partiach. Szef kuchni zawsze ocenia każdą gotową partię, a każdy składnik jest dobierany pod względem jakości – w Dzikim nie ma miejsca na kompromisy pod względem smaku i ostrości. Nasze sosy są wegańskie lub wegeteriańskie (kilka pozycji zawiera miód) i przede wszystkim – użytkowe – każdy sos powstaje z myślą o konkretnym zastosowaniu w domowej lub profesjonalnej kuchni.

Ostrość jest dla nas ważna, ale doskonale rozumiemy, że nie każdy klient jest chiliheadem – dlatego stworzyliśmy już ponad 15 pozycji o różnych stopniach ostrości, nie zapominając o tych, którzy wolą łagodniejsze sosy.

Naturalne składniki

Dziki Bill wykorzystuje tylko naturalne składniki. Nigdy nie dodajemy sztucznych polepszaczy smaku ani konserwantów.

Bezpieczeństwo

Dziki Bill stale ulepsza swoje procedury, wykonuje badania i podlega inspekcjom aby oprócz ostrości i smaku, zapewnić swoim klientom najlepszą jakość.

Smak

Ostrość jest dla nas ważna, ale doskonale rozumiemy, że nie każdy klient jest chiliheadem – dlatego stworzyliśmy już ponad 15 pozycji o różnych stopniach ostrości, nie zapominając o tych, którzy wolą łagodniejsze sosy.

Satysfakcja klienta

Od lat działamy tak, aby osiągnąć najwyższy możliwy poziom satysfakcji klientów. Od tworzenia produktu aż po ekspresową dostawę nawet poniżej 1 dnia roboczego. W razie pytań i wątpliwości, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chcemy, żeby każdy mógł się cieszyć najlepiej dopasowanym do siebie produktem!
DzikiBill © All Rights Reserved. Made by Creosite.pl
Właścicielem strony jest firma Dziki Bill s.c. Ryszard Sierotnik, William Shaw z siedzibą w 41-500 Chorzów, ul. Rynek 11, zamowienia@dzikibill.pl