KUP STACJONARNIE | DZIKI BILL

Smak dzięki któremu serce zabije Ci mocniej.

Białystok:
Que Sera Sera, ul. Lipowa 20/4U, tel. 789 086 591.
Salon Firmowy Koler, ul. Baranowicka 23, tel. +48 22 602 01 50, www.koler.pl

Bielsko-Biała:
Grille Bielsko, ul. Sobieskiego 169, www.grille-bielsko.pl, tel. 734 669 015
Spiżarka Deli, ul. Straconki 184, www.spizarkadeli.com

Chorzów:
Boutique Cafe, ul. Sobieskiego 14
Rynek 11 (siedziba) tel. 608-170-333

Chyżne:
Dziki Byk Foodtruck, ul.Chyżne 132, tel. 690 333 066, www.dzikibyk.pl

Czarny Dunajec:
Dziki Byk restauracja, ul. Jana Pawła II 300, tel. 534 005 776, www.dzikibyk.pl

Gdańsk:
Bulwa, ul.Cypriana Kamila Norwida 9/U3, tel. 504 331 716

Gdynia:
Kultura Smaku TheLikatesy, Al. Zwycięstwa 235/1, Gdynia Nowe Orłowo, www.kulturasmaku.pl

Gryfino:
Szaszłykarmia  ul. Flisacza 65, tel. 661 234 476

Jelenia Góra:
Bistro Doner Kebab, ul.Grunwaldzka 41, www.kebab.jelenia.pl, tel. 697 507 697

Katowice:
Bułkęs (Sosy dostępne jako dodatek do dań dla klientów) , ul. Wojewódzka 21, www.bulkes.pl, tel. 780 090 966

Serwis Cafe&Pub, Kościuszki 5, 40-049 Katowice, Telefon: 572 559 405 (możliwy zakup)

Bierland, ul. Sowińskiego 13, tel. 500 770 200, https://www.facebook.com/BierlandPL

Kraków:
Salon 4Prestige, ul. Opolska 12, tel. 793 316 526, www.4prestige.pl

Salon Decofire Medweckiego, ul. Medweckiego 7, tel. +48 531 125 972, www.decofire.pl 

Sklep Decofire Nad Serafą, ul. Nad Serafą 56, tel. +48 668 151 378, www.decofire.pl

Lublin:
Delikatesy Własnej Roboty ul. Dra Witolda Chodźki 14, www.wlasnejroboty.com

Lutynia:
Best Seler Warzywniak,  ul. Kościuszki 33, www.bestseler-warzywa.pl

Łódź:
Pasja, Armii Krajowej 32a/27, tel. 506 167 439

Mysłowice:
Salon na Grillu, ul.100-Lecia Państwa Polskiego 15 i Rynek 8, 41-400. www.nagrillu.pl, +48 783 424 500

Nowy Targ:
Dziki Byk restauracja, ul. Krzywa 19B, tel. 880 000 860, www.dzikibyk.pl

Piaseczno:
Sklep KARAFKA, ul. Księcia Janusza I Starego 21, www.karafka.pl, tel. (22) 243-00-83

Poznań:
Salon Grill Garden, ul. Polska 94, tel. 664 614 696, www.grillgarden.pl

Pruszków
Jatka Butchery Pruszków, ul. Drzymały 1, www.jatkabutchery.pl, tel. 518 816 314

Rzeszów
Salon Grilloholicy, ul. Jana Pawła II 139, tel.: 600 517 941,  www.facebook.com/grilloholicy.

Siedlce:
Organiczna wioska , ul. Katedralna 16, www.organicznawioska.pl

Swarzędz:
Spiżarnia  ul. Graniczna 63, tel. 664 914 913

Szczecin:
Spa Ogrodowe, Ul. Santocka 48 (Centrum Carmen), www.spaogrodowe.eu, tel. 91 395 07 98

Samo Zdrowie, ul.Ks. Staszica 1 Targowisko Manhattan pawilon 43c, https://www.facebook.com/samozdrowieszczecin, tel. 883 005 571

Toruń:
Cake Today, ul. Mickiewicza 86, tel. 604 546 897

Ustroń:
Ziemniak z pieca, ul. Grażyńskiego 8, tel. 609 343 609

Warszawa:

Jatka Butchery Wilanów, ul. Klimczaka 5/88, www.jatkabutchery.pl, tel. 789 217 550.

Beef&Pork, ul. Rakowska 8/U2B, beefandpork.com.pl, tel. 500 051 998.

Top-grille, ul. Mrówcza 212a, www.top-grille.pl, tel. 506 807 708.

Włocławek:
Hot Spot P.O.V, ul. P.O.W. 41, tel. 535 404 141

Wyszków:
Jakie to Dobre, ul. Daszyńskiego 32, tel. 501 350 929

Wrocław:

Grill Center:
Skarżyńskiego 36, www.grillcenter.com.pl, tel. 601 086 983

Pani z Warzywniaka:
ul. Koszalińska 6, www.panizwarzywniaka.pl, tel. 881 791 618

Rarytasy Dolnośląskie:
ul. Strachowskiego 45 i Olszewskiego 99, www.rarytasydolnoslaskie.pl, tel. 537 717 171

Samo Dobre Wrocław:
ul. Zakładowa 20c (Promenady Wrocławskie) i ul. Buforowa 99d (Jagodno), www.samodobre.pl, tel. 696 851 262

U Progu Natury Slow Food Market:
ul.Warmińska 20/4, www.uprogunatury.pl, tel. 668 373 415

Maślickie Delicje, ul. Północna 1, tel. 733 594 383

Zakopane:
Dziki Byk Foodtruck, skrzyżowanie Kościuszki/Sienkiewicza, tel. 536 034 266, www.dzikibyk.pl

DzikiBill © All Rights Reserved. Made by Creosite.pl
Właścicielem strony jest firma Dziki Bill s.c. Ryszard Sierotnik, William Shaw z siedzibą w 41-500 Chorzów, ul. Rynek 11,

NAPISZ DO NAS